Uzzini, ko par Tevi pastāsta lūpu krāsas izvēle!

1. Kādu lūpu kopšanas un/vai kosmētikas produktu esi iecienījusi visvairāk?

Lūpu laka
Lūpu balzams
Lūpu spīdums
Lūpu krāsa

2. Cik bieži uzklāj kādu no saviem lūpu produktiem?

Kad atceros
Reizi dienā
Dažas reizes dienā
Ik pēc pusstundas!

3. Cik lūpu produktu šobrīd atrodas tavā somiņā?

Neviens
Viens
2-5
Vairāk...

4. Kāds ir tavs iecienītais lūpu krāsas tonis?

Violeta
Nude
Koraļļu
Brūngana
Rožu
Peoniju
Tumši sarkana
Sarkana
Bezkrāsaina

Tavs rezultāts - Draudzīgā

Tu esi pašpārliecināta un piezemēta. Tev ļoti patīk būt uzmanības centrā, bet tu nekad nebūsi tā, kas pēc tās izmisīgi tieksies. Ideālās brīvdienas – spēļu vakars ar draugiem!

Tavs rezultāts - Sievišķīgā

Ak, sievišķības etalons! Tu esi romantiķe un sapņotāja, tādēļ arī dod priekšroku peoniju rozā tonim, kas saistās ar bezrūpīgo vasaras smaržu un garšu.

Tavs rezultāts - Optimiste

Slikts garastāvoklis – kas tas tāds?! Tevi tas reti piemeklē, jo ap tevi lido pozitīvo domu mākonis, kas pārņem arī visus tev apkārt esošos. Tā turpināt!

Tavs rezultāts - Mīlošā

Katrai vajadzētu tādu draudzeni kā tu! Tu pašaizliedzīgi palīdzēsi tiem, kam tas nepieciešams. Tu radi prieku citu cilvēku dzīvēs!

Tavs rezultāts - Neatkārtojamā

Tu esi pašpietiekama un patiesa. Tev nepatīk būt no kāda atkarīgai, tādēļ esi pati savas dzīves noteicēja. Kādēļ izlikties, ja vari būt tu pati, vai ne?

Tavs rezultāts - Romantiskā

Tu esi apdomīga un jūtīga, ar izkoptu emocionālo pasauli. Grāmatas un mākslinieciskas filmas par seniem laikiem – tās tev tik ļoti piestāv!

Tavs rezultāts - Elegantā

Pērles, perfekta acu līnija un, protams, tumši sarkanas lūpas. Elegance vijas cauri visam, kas tev visapkārt, un tu esi klasisko vērtību piekritēja.

Tavs rezultāts - Dzīvespriecīgā

Risks ir tavs otrs vārds, vai ne tā? Tu esi piedzīvojumu meklētāja, vai pareizāk – tie paši pie tevi atrod! Tev nepatīk rutīna, tādēļ dzīvo pastāvīgā ceļojuma režīmā.

Tavs rezultāts - Racionālā

Mazāk runu, vairāk darbu! Tu nepievērs uzmanību sīkām detaļām, tādēļ arī tev svarīgāka ir “lielā bilde”, nevis tādi sīkumi kā, piemēram, lūpu krāsas tonis!